Apie mus

Kas mes esame

Sveiki atvykę į EU WEED FARM, kur jūsų aukščiausios klasės Kush padermės ir kasetės yra prieinamos stulbinančiomis kainomis! Dirbame pastaruosius 11 metų ir mūsų prioritetas yra patenkinti savo klientus. Esame pirmoji medicininės marihuanos internetinė parduotuvė, žinoma dėl savo kokybės ir paslaugų bei darbuotojų.

Siūlome platų Indica, Sativa ir hibridinių padermių, vape, koncentratų, vaško ir daugelio kitų produktų asortimentą.

Turime kategorijas Indica, Sativa, Crossbreed ir Marihuana Oil. Daugybei patenkintų klientų įrodėme savo patikimumą ir komfortą tikrąja prasme. Esame atsidavę klientų aptarnavimui ir jų išpildymas yra mūsų poreikis. Siekiame užmegzti išskirtinius santykius su klientais, kad jie jaustųsi patenkinti mūsų gaminiais ir lengvai apsipirktų pas mus ten, kur būtų užtikrinta kokybė.

Papildomai siūlome siuntas iki jūsų durų naudodamiesi GLS siuntų tarnyba, Royal Mail, Transco Logistics Inc, kartu su šoniniais USPS, DHL, FedEx ir UPS. Yra keletas privalumų, kuriuos turėtumėte gauti pirkdami mūsų parduotuvėje!!

Mes siūlome 100 procentų besąlyginį pažadą net ir po to, kai įsigijote.

Kiekvieną minutę kiekvieną dieną Pagalba klientui.

Visi mūsų marihuanos gaminiai yra užsandarinti vakuume, todėl jie yra be kvapo ir nepastebimi. Transportavimas pagrįstas paketavimu, todėl viską užtikriname 100 procentų saugiai ir taupome savo klientams. Siūlome nemokamą pristatymą.

Greita ir saugi transporto sistema visoje Europoje, JAV, Kanadoje, JK, Australijoje ir visame pasaulyje.

Tačiau dalį laiko paliekame atsargas su jūsų leidimu.

Mes siūlome jums 100 procentų aukščiausios kokybės produktus, 100 procentų visapusišką rūpestingą transportavimą ir 100 procentų efektyvų transportavimą.

Jei kils problemų priimant geriausią sprendimą, negailėkite minutės ir susisiekite su mumis dėl pagalbos. Nes iš tikrųjų mes nustatome pirkėjams įtempimus, atsižvelgdami į jų rūkymo įpročius