O nas

Kim jesteśmy

Witamy na EU WEED FARM, gdzie twoje najwyższej klasy szczepy Kush i wkłady są dostępne w zdumiewających cenach! Pracujemy już od 11 lat i naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy największym internetowym sklepem z medyczną marihuaną, znanym z naszej jakości oraz naszych usług i personelu.

Oferujemy szeroki asortyment szczepów od Indica, Sativa i Hybrid, waporyzatorów, koncentratów, wosków i wielu innych produktów.

Mamy kategorie od Indica, Sativa, Crossbreed i Marihuana Oil. Zademonstrowaliśmy naszą niezawodność i komfort w realnym znaczeniu ogromnej liczbie zadowolonych klientów. Jesteśmy oddani służbie naszym klientom, a ich spełnienie jest naszą potrzebą. Naszym celem jest budowanie niezwykłej relacji z naszymi klientami, aby czuli się usatysfakcjonowani naszymi produktami i łatwo robili u nas zakupy, gdzie zapewniona jest jakość.

Dodatkowo oferujemy wysyłkę do domu za pomocą usług GLS Parcel Service, Royal Mail, Transco Logistics Inc, wraz z usługami USPS, DHL, FedEx i UPS. Jest kilka korzyści, które powinieneś uzyskać robiąc zakupy w naszym Sklepie!!

Oferujemy 100 procent bezwarunkowej obietnicy nawet po dokonaniu zakupu.

W każdej minucie każdego dnia pomoc Klienta.

Wszystkie nasze produkty z marihuaną są znacznie uszczelnione próżniowo, dzięki czemu są bezzapachowe i niezauważalne. Transport opiera się na pakietach, dlatego wszystko jest w 100 procentach bezpieczne i oszczędzane dla naszych klientów. Oferujemy bezpłatną dostawę.

Szybki i bezpieczny system transportu w całej Europie, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i na całym świecie.

Czasami jednak opuszczamy Stock za Twoją zgodą.

Oferujemy produkty najwyższej jakości w 100 procentach, w 100 procentach pełny transport i w 100 procentach efektywny transport.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z podjęciem najlepszej decyzji, nie trać czasu na skontaktowanie się z nami w celu uzyskania pomocy. Ponieważ w rzeczywistości przepisujemy szczepy nabywcom w zależności od ich nawyków związanych z paleniem