PRISTATYMAS IR PRISTATYMAS

Prioritetinis paštas

EU WEED FARM ambulatorija gabena su operacijomis, logistika Paštu, UPS, USPS, FedX, EMS ir dinamitu, pasirašytais dokumentais dėl penkių žvaigždučių Conveyance. Visiškai identifikuojamas ir asortimente nereikia žymėti.

Jūsų užsakymo stebėjimas

Iš esmės galite tiesiogiai sekti savo užklausą iš mūsų svetainės ir gauti svarbius sekančius duomenis arba prisijungti prie mėgstamos Messenger svetainės ir sekti siuntą, peržiūrėti dabartinę užklausos būseną. Po to, kai išsiųsime jūsų užklausą, taip pat gausite el. laišką, kuriame bus nurodyta toliau nurodyta informacija (jei tai yra jūsų nuožiūra). Jei norite kokios nors pagalbos, susisiekite su mumis.

PASTABA: Darant prielaidą, kad negaunate jokių duomenų, kuriuose yra jūsų užklausos informacija, iš tikrųjų pažiūrėkite į savo šlamštą, nes retkarčiais pranešimai siunčiami į šiukšlių dėžę.

Pristatymas garantuotas (tik sekami užsakymai).

Jei bet kokia galimybe jūsų užklausa nepasirodys per penkias darbo dienas, apmokėsite sąskaitą už nemokamą siuntimą (taip pat vykdysite užsakymus). Kad ir kaip būtų, darant prielaidą, kad prekė buvo konfiskuota pagal papročius, pasiūlysime persiųsti, nes klestės, kad visi Prašymai būtų siunčiami 100 procentų budriai.

Diskretiškas pristatymo procesas

Pastaba: sudėtingiems gaminiams ribojama pagal atskirus valstijos įstatymus;

  • Dvigubas vakuuminis antspaudas ir slaptumo rinkinys pagal visus pageidavimus, kad jo negalėtų atpažinti šunų (ilčių) ar elektroniniai uostikliai.
  • Darant prielaidą, kad jūsų siunta nepasirodo, galime pateikti jums siuntos patvirtinimą ir jūs būsite atlyginta, tačiau nuolaidų neteiksime, nebent tai būtų mūsų klaida.
  • Daiktai meistriškai suvynioti į glotnų plastiką, neturi kvapo, neįsiskverbia į x-spindulį ir jų negalima atpažinti net naudojant dalelių skaitytuvą. tada tuo metu sujungiama į „PlayStation“ arba „X-box“ talpyklą, kad pirkėjas gautų tokius dalykus kaip neseniai paprašytas žaidimas.
  • Tiesą sakant, mes taip pat siunčiame modifikuotus paketus (politinius fiksuotus), kurie apeina kiekvieną individualų patikrinimą. Norėdami susilaikyti nuo daužymo, daiktai bus supakuoti į mažus ryšulius. Daug dalykų, pavyzdžiui, maišą ir auksinį stiklą, galima siųsti per lygų voką. Šis vokas bus pristatytas paštu.
  • Turėtume būti įspėjami per 24 valandas nuo pristatymo laiko, darant prielaidą, kad užklausoje nieko nėra, arba, kita vertus, esant tikimybei, kad prekė yra sugedusi. Negalime patvirtinti jokių pranešimų po 24 valandų.

Pristatymo laikas

Užsakymus išgabename ir patvirtiname įmoką per 24 valandas. Mes suteikiame jums šį numerį, kad galėtumėte stebėti paketo kūrimą. Visos pakuotės yra taktiškos ir saugios (Jiffy maišai ir dėžutės arba vokai).

Siuntimo ir pristatymo mokestis

Standartinis pervežimas yra nemokamas visoms užklausoms, išskyrus užsakymus, kuriems taikomas greitas aptarnavimas, kuris yra 5 svarai (24 valandos arba 24 valandos). Visi viešieji užsakymai turi būti pristatyti per 48 valandas nuo mūsų patirties. Užsakymai visoje JAV, KANADA, JK ir JAE paprastai pristatomi per 3–4 darbo dienas.

Pamestą siuntą išsiųsime dar kartą

Susisiekite su mumis, jei negausite paketo per 3 darbo dienas ir per 5 darbo dienas likusioje pasaulio dalyje, ir mes tai išnagrinėsime. Jei tai nėra per daug vargo, įtraukite savo užsakymo ID ir savo numerį į savo pranešimą mums.

Grąžinimas ir keitimas

Mažai tikėtinu atveju, kai gausite netinkamą prekę arba produktas neatitinka jūsų lūkesčių. Tiesiog praneškite mums, kad galėtume susitarti dėl mainų. Apdorosime tai iš karto, kai tik gausime ir patikrinsime netinkamą prekę. Dėl verslo pobūdžio, kai jūsų užsakymas bus išvežtas iš mūsų objekto, jūs neturėsite teisės į jokią pinigų grąžinimą ar grąžinimą, todėl atminkite, kad visi pardavimai yra GALUTI. Atšaukti arba pakeisti užsakymą turite iki pirkimo iki išsiuntimo momento. Atšaukus užsakymą, taikomas 10 % priedas.

Mes darome viską, kad galėtume pasiūlyti SAUGU, SAUGU ir DISKRETĮ pristatymą, taip pat garantuojame, kad visi jūsų užsakymai bus pristatyti per įvairias jūsų šalies muitines.

  1. PASTABA: Įsitikinkite, kad el. pašto adresu, namų adresu, telefono numeriuose nėra klaidų. Mes nenorime išsiųsti užsakymų netinkamiems asmenims ir netinkamais adresais.
  2. 100% nerizikingas ir saugus pristatymas į namus ir pašto dėžutes.