WYSYŁKA I DOSTARCZENIE

Wiadomość priorytetowa

Przychodnia EU WEED FARM transportuje z operacjami, logistyką Poczta, UPS, USPS, FedX, EMS i dynamit, podpisaną dokumentację dla pięciogwiazdkowego transportu. Całkowicie rozpoznawalny i bez oznaczenia na asortymencie.

Śledzenie zamówienia

Zasadniczo możesz bezpośrednio śledzić swoje żądanie z naszej strony i uzyskać ważne dane lub zalogować się do ulubionej witryny komunikatora i śledzić przesyłkę, zobaczyć aktualny status swojej prośby. Otrzymasz również wiadomość e-mail po tym, jak prześlemy Twoją prośbę, zawierającą następujące informacje (jeśli uznasz to za dobrowolne). Jeśli potrzebujesz pomocy, śmiało skontaktuj się z nami.

UWAGA: Zakładając, że nie otrzymasz żadnych danych zawierających informacje o żądaniu, spójrz na swój spam, ponieważ od czasu do czasu wiadomości są wysyłane do skrzynki ze spamem.

Dostawa gwarantowana (tylko zamówienia śledzone).

Jeśli w jakikolwiek sposób twoja prośba nie pojawi się w ciągu pięciu dni roboczych, wystawisz rachunek za darmową ponowną dostawę (tak jak po zamówieniach). Tak czy inaczej, zakładając, że przedmiot został przejęty przez zwyczaj, zaoferujemy zwrot, ponieważ rozkwitamy, aby wysłać wszystkie prośby w 100 procentach czujne.

Dyskretny proces wysyłki

Uwaga: W przypadku skomplikowanych produktów ograniczone zgodnie z indywidualnymi przepisami stanowymi;

  • Podwójne uszczelnienie próżniowe i pakiet tajności na wszystkie prośby, aby zapach nie został rozpoznany przez psie (psów) lub elektroniczne wąchacze.
  • Zakładając, że Twoja przesyłka się nie pojawi, możemy zapewnić Ci weryfikację przesyłki i zadośćuczynienie, jednak nie otrzymasz żadnych zniżek, chyba że to nasz błąd.
  • Rzeczy są fachowo zapakowane w gładki plastik, nie mają zapachu, nie przenikają promieniami X i nie można ich rozpoznać nawet za pomocą skanera cząstek. następnie, w tym momencie, pakowane do kontenera PlayStation lub X-box, aby kupujący otrzymał rzeczy, takie jak otrzymanie niedawno zamówionej gry.
  • W rzeczywistości wysyłamy również zmodyfikowane pakiety (poprawki polityczne), które omijają każdą indywidualną kontrolę. Aby powstrzymać się od walenia, rzeczy będą przychodzić w małych pęczkach. Wiele rzeczy, na przykład haszysz i złote szkło, można przesłać przez płaską kopertę. Ta koperta zostanie dostarczona pocztą.
  • Powinniśmy zostać ostrzeżeni w ciągu 24 godzin od czasu przewozu, zakładając, że coś jest nieobecne w żądaniu, lub z drugiej strony, jeśli przedmiot jest wadliwy. Nie możemy potwierdzić żadnych powiadomień po 24 godzinach.

Czas dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu i potwierdzeniu raty. Udostępniamy Ci następujący numer, aby śledzić rozwój pakietu. Wszystkie paczki są taktowne i bezpieczne (worki Jiffy i Pudełka lub Koperty).

Opłata za wysyłkę i dostawę

Standardowy przewóz jest bezpłatny dla wszystkich żądań oprócz zamówień wystawionych na przyspieszoną usługę, która wynosi 5 funtów (przewóz 24 godziny lub 24 godziny). Wszystkie zamówienia publiczne powinny być przekazane w ciągu 48 godzin od naszego doświadczenia. Zamówienia w USA, KANADZIE, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich są zazwyczaj dostarczane w ciągu 3-4 dni roboczych.

Ponownie wyślemy każdą zagubioną paczkę!

Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 3 dni roboczych i 5 dni roboczych dla pozostałej części świata, a my się tym zajmiemy. Jeśli to nie jest zbyt duży problem, podaj w wiadomości swój identyfikator zamówienia i następujący numer.

Zwroty i wymiany

W mało prawdopodobnym przypadku otrzymania niewłaściwego produktu lub produktu, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Po prostu powiadom nas, abyśmy mogli zorganizować wymianę. Przetworzymy to, gdy tylko otrzymamy i sprawdzimy nieprawidłowy produkt. Ze względu na charakter działalności, gdy Twoje zamówienie opuści naszą placówkę, nie będziesz kwalifikować się do zwrotu pieniędzy ani zwrotu, więc pamiętaj, że wszystkie sprzedaże są OSTATECZNE. Masz czas do momentu zakupu do momentu wysyłki, aby anulować lub zmienić swoje zamówienie. W przypadku anulowania rezerwacji obowiązuje dopłata w wysokości 10%.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować BEZPIECZNĄ, BEZPIECZNĄ i DYSKRETNĄ dostawę, a także dajemy Ci gwarancję, że wszystkie Twoje zamówienia przejdą różne zwyczaje w Twoim kraju.

  1. UWAGA: Upewnij się, że Twój adres e-mail, adres domowy, numery telefonów nie zawierają błędów. Nie chcemy wysyłać zamówień do niewłaściwych osób i na niewłaściwe adresy.
  2. 100% wolna od ryzyka i bezpieczna dostawa zarówno na adres domowy, jak i skrytkę pocztową.